Referencje

  AC160-QMS bez tla   GUTcert Afnor kombination Polski Klub Jakosci energia i środowisko NGK Ceramics PolskaAkademia Ekonomiczna we Wrocławiu   107     Babco     GPIC    Starostwo Bolesławiec   Politechnika Śląska    TBF    First Data     Fresh Logistics   Axon       Grupa ForbisDompol  Starostwo Bielsko-Biała       Szpital Zamość    Velmed   Woj. Urząd Pracy w Warszawie      MagMar    Comex  logo copernicus small     TARR  ZETO Apator Control Apator         logo cmyk          MCB           Saniko logo   TARRCI logo         Uskom Mława        JSC         Puławy   maximus  Oferta Torun  zębiec  Ankol   Pilkington  Admill Ropczyce  Końskie  pzu  Końskie
 logo 
 Tallow  Baker Commodities

MSWiA

do Pani Krystyny Stephens

Cieszę się że mogę na tej drodze podziękować Pani za wiedzę zdobytą na prowadzonych przez Panią szkoleniach. Dzięki tym kursom zdobyłem zupełnie nowy zawód, który okazał się odpowiedni do mojego charakteru i sposobu bycia. Bardzo dziękuję.

Bridgestone Sales Polska Sp. z o.o.

28.05.2015 (Szkolenie / konferencja: Nowelizacja ISO 9001:2015)

Chciałabym bardzo podziękować za wczorajsze szkolenie. Jestem pod dużym wrażeniem Pani Krystyny, jej podejścia, sposobu przeprowadzenia tego szkolenia (nietypowego, bo przecież z założenia bez większej interakcji) i mam nadzieję, że uda mi się uczestniczyć również w innych prowadzonych przez nią szkoleniach.

 

Magdalena Kruk

Oferta Toruń Sp. z o.o.

Toruń 17.06.2015

 Nieniejszym potwierdzamy, że pracownicy Oferta Toruń Sp. z o.o.z siedzibą w Toruniu uczestniczyli w szkoleniu organizowanym przez BPIC Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 465.

W naszej opinii szkolenie było przeprowadzone na wyskoim poziomie zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym. Podkreślenia wymaga sposób prowadzenia zajęć przez prowadzącego, który w rzetelny sposób poruszał zagadnienia związane z tematyką szkolenia przy jednoczesnym partnerskim podejściu do uczestników szkolenia. Prowadzący wykazał się wiedzą teoretyczną, ale również i szerokim doświadczeniem w zakresie normy ISO 22000. 

Uczestniczący w szkoleniu nasi pracownicy zaktualizowali informacje systemu HACCP oraz systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności, dzięki nabytej wiedzy będą mogli w sposób właściwy wypełniać powierzone im obowiązki i zdecydowanie przyczyni się to do dalszego rozwoju zawodowego.

Z pełną odpowiedzialnością polecamy BPIC Sp. z o.o. jako podmiot pomagający poznać najważniejsze zagadnienia z zakresu systemu ISO 22000.

 

 

Zarząd "Oferta" Toruń Sp z o.o.

 Ewa Hankiewicz 

Pełnomocnik ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania

 

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować za możliwość udziału w szkoleniu zorganizowanym przez BPIC dotyczącym zmian i dostosowania do nowych wymagań ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015, które poprowadził Pan Artur Jabłoński. Szkolenie zostało poprowadzone w sposób niezwykle profesjonalny, Pan Artur Jabłoński poza ramowym programem szkolenia przekazał dużą ilość cennych i praktycznych informacji i wskazówek. Już po raz drugi miałam okazję uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez Trenerów BPIC i w obu przypadkach okazały się jednymi z najlepszych szkoleń w jakich miałam okazję uczestniczyć.
Bardzo pozytywnie oceniam również samą organizację szkolenia i merytoryczną zawartość materiałów szkoleniowych. Bardzo serdecznie dziękuję i polecam.

[z ankiety ewaluacyjnej]

 Janusz Majdak 

Kierownik ds. jakości

 

Szkolenie praktyczne, zastosowane przykłady dobrze obrazujące poruszana tematykę na szkoleniu.

[z ankiety ewaluacyjnej]

Copernicus Podmiot Leczniczy

Gdańsk 29-30.09.2014

Z ogromną radością i pełną odpowiedzialnością udzielamy rekomendacji firmie BPIC Sp z o.o. jako jednego z najbardziej profesjonalnych organizatorów szkoleń.
Serdecznie polecamy szkolenie „Auditorów wewnętrznych Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg ISO 27001:2013”, Świetnie przygotowane i przeprowadzone przez Pana Artura Jabłońskiego. W szkoleniu wzięło udział dziesięciu pracowników, którzy bardzo pozytywnie ocenili jego jakość. Należy podkreślić, że sposób prowadzenia szkolenia, przekazania wiedzy oraz kontakt Pana Artura Jabłońskiego z grupą cechował profesjonalizm i wysoki poziom merytoryczny.
Bardzo wysoko oceniamy również organizację szkolenia i sposób jego realizacji w pełni zgodny z przedstawioną wcześniej ofertą. Również materiały szkoleniowe - zarówno zawartość merytoryczna, jak i walory estetyczne przygotowano na najwyższym poziomie.
Współpraca z Państwa Firmą dostarczyła nam wiele satysfakcji i wyrażamy nadzieję, że nasza współpraca nadal będzie pomyślna, polecając jednocześnie wszystkim zainteresowanym współpracę z firmą BPIC Sp z o.o.

 

COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp z o.o.

Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa w Toruniu

Toruń 16.12.2014

Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa jako zleceniodawca szkolenia na auditora wewnętrznego pozytywnie ocenia Brytyjsko-Polski Instytut Certyfikacji i Szkoleń za przygotowanie merytoryczne, przebieg oraz poziom szkolenia.
Pracownicy , którzy zostali przeszkoleni mieli już okazję w praktyce zastosować zdobytą podczas szkolenia wiedzę , ponieważ byli czynnymi auditorami w takcie auditu wewnętrznego w naszej Spółdzielni.

Z poważaniem Barbara Jankowska – kierownik działu administracyjno-pracowniczego oraz pełnomocnik d/s zarządzania jakością w Młodzieżowej Spółdzielni Mieszkaniowej w Toruniu

Norco Industries Sp. z o.o.

Sońsk 19.03.2015

Niniejszym poświadczam, że firma BPIC Sp. z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego - Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000332394, NIP: 701-018-86-35, REGON: 141875290 i prowadząca swą działalność pod adresem: 02-844 Warszawa, ul. Puławska 465 na zlecenie Norco Industries Sp. z o.o., wykonała audit początkowej certyfikacji systemu zarządzania środowiskowego wg ISO 14001:2004, zakończony pozytywną rekomendacją i wydaniem certyfikatu.

 

Usługa została wykonana należycie i odebrana przez zleceniodawcę bez zastrzeżeń. Doświadczona kadra oraz potencjał organizacyjny gwarantują wysoki poziom świadczonych usług. Rzetalność i profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków to jedne z licznych zalet pracowników BPIC Sp. z o.o.

 

Warto zwrócić uwagę na łatwość nawiązywania kontaktu oraz szybkość reakcji pracowników. Mamy nadzieję, że w dalszym ciągu nasza współpraca będzie owocowała profesjonalnym kontaktem oraz utrzymaniem wysokiej jakości świadczonych usług. 

 

Z poważaniem,

Marcin Mroczek

Ireneusz Orłowski

 

Petrotex sp. j.

Z ogromną radością i pełną odpowiedzialnością udzielamy rekomendacji firmie BPIC Sp. z o.o.

We wrześniu 2011 nasza firma pozytywnie przeszła audit certyfikujący systemu zarządzania na zgodność z normą ISO 9001:2008, a w jego wyniku uzyskała certyfikat zgodności z normą ISO 9001:2008. Audit w imieniu BPIC Sp. z o.o. przeprowadził Pan Dariusz Wojciechowski.

Wysoko oceniamy profesjonalizm firmy BPIC Sp. z o.o. i jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Dlatego z cała pewnością możemy polecić firmę BPIC Sp. z o.o. jako jednostkę certyfikacyjną i rzetelmnego partnera biznesowego.

 

Robert Maciejewski

Petrotex sp.j.

Pago Sp. z o.o.

Uczestniczyłam w szkoleniu "Pełnomocnik Systemu Zarządzania Jakością wg ISO 9001:2008, zorganizowanym przez BPIC Sp. z o.o. Szkolenie zostało przeprowadzone przez Panią Krystynę Stephens.

Wysoki poziom przygotowanych materiałó oraz sam wkład Pani Stephens pozwolił mi poszerzyć znacząco moją dotychczasową wiedzę w dziedzinie Jakości.

Serdecznie polecam szkolenia prowadzone przez BPIC Sp. z o.o. w zakresie wiedzy, praktycznego podejścia i niezwykłego profesjonalizmu. 

 

Klaudia Krzyżanowska

Pago Sp. z o.o.

Z.P.C. Barbara Liijckx Sp. z o.o.

W dniach 3-4.12.2012, pracownik mojej firmy uczestniczył w szkoleniu "Pełnomocnik Systemu Zarządzania Jakością wg ISO 9001:2008", zorganizowanym przez BPIC Sp. z o.o.

Szkolenie zostało przeprowadzone przez Panią Krystynę Stephens.

Szkolenie zostało świetnie przygotowane, świadczy o tym wysoki poziom przygotowanych materiałów, oraz jego lokalizacji.

 Przebieh szkolenia oceniam jako niezwykle owocny, sposób przekazania prektycznych informacji przez Panią Stephens oceniam jako wzorowy.

Z dużą satysfakcją mogę polecić BPIC Sp. z o.o. jako jednego z najsolidniejszych organizatorów szkoleń, jednostkę która w sposób umiejętny, ciekawy oraz profesjonalny przekazuje swoje doświadczenie w zakresie Systemów Zarządzania.

 

Jacek Wachowski

Z.P.C. Barbara Luijckx Sp. z o.o.

Centrum Rozwoju Biznesu Sp. z o.o.

W imieniu Organizatora VI Forum Gospodarczego Energia I Środowisko (11 grudnia 2012 r., Warszawa PKiN), serdecznie dziękuję zwierzchnictwu BPIC Sp. z o.o., wszystkim zaangażowanym w realizację praconikom, za aktywny udział w naszym wydarzeniu biznesowo-gospodarczym.

Uczestnictwo BPIC sp. z .o.o w Forum gospodarczym dało znaczący wkład merytoryczny i społeczny oraz biznesowy przykład prowadzenia organizacji na dynamicznym globalnym rynku. 

 

Jacek Markowski

Centrum Rozwoju Biznesu Sp. z o.o.

 Szkolenie prowadzone było w miłej atmosferze, prowadzący wykazał się bardzo dużą wiedzą merytoryczną.

[z ankiety ewaluacyjnej]

Najlepsze szkolenie jakie do tej pory odbyłam dla liderów ZSZJiŚ.

[z ankiety ewaluacyjnej]

Żadne z moich zadanych pytań nie pozostało bez wyczerpującej odpowiedzi. Jestem pod wielkim wrażeniem szkolenia. BARDZO DZIĘKUJĘ.

[z ankiety ewaluacyjnej]

Profesjonalny, merytoryczny wykład. Metoda teoretyczno-warsztatowa znakomita. Rzetelne, odpowiedzialne podejście do zadania.

[z ankiety ewaluacyjnej]

Kurs- szkolenie obejmujący tak duży (obszerny materiał) powinien trwać 3-4 dni. Brawa dla trenera za umiejętne przekazanie wiedzy w tak krótkim czasie.

[z ankiety ewaluacyjnej]

Fajne ćwiczenia inne niż dotychczas mi poznane.

[z ankiety ewaluacyjnej]

Szkoda że szkolenie nie trwało dłużej.

[z ankiety ewaluacyjnej]

Bardzo miła atmosfera podczas zajęć. Dobra lokalizacja miejsca szkolenia.

[z ankiety ewaluacyjnej]

Ogromna wiedza i doświadczenie osoby prowadzącej szkolenie dające gwarancję właściwego zrozumienia Systemu ISO 9001:2008.

[z ankiety ewaluacyjnej]

Zajęcia przeprowadzone zostały w sposób profesjonalny.

[z ankiety ewaluacyjnej]

NZOZ Technodent

Z wielką przyjemnością pragniemy zarekomendować usługi firmy BPIC Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Puławskiej 465, która od 2012 r. przeprowadza audyty certyfikujące systemu zarządzania jakością na zgodność z normą ISO 9001 na rzecz gabinetów stomatologicznych NZOZ Technodent. Za każdym razem audyt kończył się pozytywnie.
Doświadczona kadra oraz potencjał organizacyjny gwarantują wysoki poziom świadczonych usług. Rzetelność i profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków to jedne z licznych zalet pracowników firmy BPIC Sp. z o.o. Warto zwrócić uwagę na łatwość nawiązania kontaktu oraz szybkość reakcji pracowników. Mamy nadzieję, że w dalszym ciągu nasza współpraca będzie owocowała profesjonalnym kontaktem oraz utrzymaniem wysokiej jakości świadczonych usług.

 

Sylwia Smyczyńska
NZOZ "Technodent"

 Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne trenera, podkreślone aspekty przydatne w mojej pracy.

[z ankiety ewaluacyjnej]

 Skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 BPIC Sp. z o.o., Warszawa, Toruń